PGE SKRA NIEPOKONANA!
Dla obu zespołów było to ważne spotkanie, w szczególności dla Asseco Resovi Rzeszów, która nie wygrała jeszcze żadnego meczu od początku sezonu.
PGE SKRA NIEPOKONANA!

Już na początku spotkania nie trzeba było specjalnie mobilizować żadnego z zespołów. Swoją dyspozycyjnością i zagraniem wykazywał się bełchatowski przyjmujący Milad Ebadipour, zdobywając tym serie punktów dla Skry. Resovia nie miała pomysłu na rozegranie się i nie dała rady wyjść na prowadzenie. Dopiero kolejne zagrywki Davida Smitha okazały się skuteczną bronią i pozwoliła wyrównać szanse na boisku. Doszło do gry na przewagi. Sytuacja zmieniała się dynamicznie, lecz w potyczce lepsi okazali się gospodarze.

 

W drugim secie, bełchatowianie od początku próbowali wyjść na prowadzenie, ale nieskutecznie. Bełchatowianie zaczęli popełniać serię błędów. Dając szansę zespołowi z Rzeszowa wyjścia na prowadzenie. Końcówka seta była dość ekstrawertyczna dla obu zespołów. Skra próbowała się odegrać, lecz nieskutecznie. Przegrywając tego seta.

 

Bełchatowianom ciężko było wyciągnąć sensowne wnioski po przegranym secie. Gra zupełnie nie szła z nimi w parze. Kłopoty z przebiciem się przez blok oraz z zagrywkami. Po zmianie na boisku do gry wszedł Piotr Orczyk, który dał pozytywny przekaz swoim kolegom. W wyrównanej kolejce, znów set należał do gospodarzy.

 

W czwartej, ostatniej partii meczu od początku Skra pokazała swoją klasę na boisku. Prowadząc dużą przewagą punktów. Oba zespoły zaczęły popełniać mniej błędów. Rzeszowianie nie dali rady doprowadzić do tie-break. Dając zwycięstwo gospodarzom w całym meczu.

 

PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (32:30, 21:25, 26:24, 25:21)

 

 

PGE Skra: Łomacz, Wlazły, Kłos, Kochanowski, Ebadipour, Szalpuk, Piechocki (libero) oraz Teppan, Katić, Fiel, Orczyk.

 

Resovia: Redwitz, Schulz, Rossard, Mika, Możdżonek, Smith, Masłowski (libero) oraz Dryja, Lemański.

 

MVP: Mariusz Wlazły (PGE Skra).


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0